Politikalarımız

Politikalarımız

Kalite

Hizmet verdiğimiz Telekomünikasyon sektöründe, Ulusal ve uluslararası standartlarda, tüm çalışan ve tedarikçilerimizin katılımı ile iş hacmini sürekli geliştirerek kaliteli hizmet vermek

Verimlilik

Ülke ekonomisine katkıda bulunarak, müşteri ihtiyaçları çerçevesinde iş zaman kaynak ve enerji verimliliğini arttırmak.

Memnuniyet

Müşteri ve çalışan memnuniyetini ön planda tutmak.

Güven

Hizmetlerimizi zamanında ve kaliteden taviz vermeyecek bir şekilde sağlayarak güven kazanmak. Müşteri, çalışan ve tedarikçilerimiz ile bilgi güvenliği çerçevesinde hizmet vermek.

Çalışan ve Çevre

Tüm çalışan ve tedarikçilerimize kalite, çevre ve iş güvenliği yönetimleri bilincini benimsetmek ve bu bilinci eğitimler ile sürekli geliştirmek. İş Sağlığı ve Güvenliği ile Çevre Standartlarına uygun çalışma ortamı sağlanarak, çevreye duyarlı ve iş kazası risklerinin olmadığı hizmetler vermek.

Araştırma

Tüm faaliyet alanlarımız için dünyadaki teknolojileri takip ederek müşterilerimizin ihtiyaçlarına daha hızlı ve kaliteli çözümler üretmek.

Sürekli Gelişim

Faaliyet alanlarımıza yeni değerler katarak; çalışanlarımız ile müşteri odaklılığı çerçevesinde beklentileri maksimum seviyede karşılayarak ve hedeflerimizi büyüterek gelişimin sürekliliğini sağlamak.

掌握哺乳期丰胸的最佳时间产后丰胸,哺乳过程中,婴儿吸吮乳头的动作会不断刺激母亲乳房内分泌乳汁的乳腺组织丰胸按摩方法,乳腺组织接受外界刺激越多就越发达,这与肌肉运动越多便越结实的道理一样产后丰胸方法。因此,坚持母乳喂养的母亲在哺乳期后,乳房会变得更大、更坚挺,而并非松弛丰胸产品、下垂。